Úvod

Vítejte na stránce Příručky pro prevenci a léčbu COVID-19. Jde o překlad původní příručky zkorigované pracovníky VFN a o informativní materiál, nikoliv o schválenou metodologickou příručku.

The First Affiliated Hospital,

Zhejiang University School of Medicine

Sestaveno na základě klinické zkušenosti

Tváří v tvář neznámému viru je sdílení a spolupráce tím nejlepším lékem. Vydání této příručky je jedním z nejlepších způsobů, jak poukázat na odvahu a znalosti, které prokázali naši zdravotničtí pracovníci v posledních dvou měsících . Děkujeme všem , kteří sdíleli své neocenitelné zkušenosti se zdravotnickými pracovníky po celém světě a zachránili životy mnoha pacientů. Děkujeme zdravotnickým pracovníkům v Číně, kteří prokázali zkušenosti, které nás inspirují a motivují. Děkujeme Nadaci Jacka Ma za podporu tohoto projektu a AliHealth za technickou podporu. Díky nim vůbec mohla příručka vzniknout, a tak pomoci s bojem proti epidemii. Příručka je pro všechny zájemce zdarma, ale kvůli omezenému času na její vydání v ní možná naleznete nepřesnosti. Uvítáme vaši zpětnou vazbu!

Prof. Tingbo LIANG Hlavní editor Příručky pro prevenci a léčbu COVID-19 Přednosta nemocnice The First Affiliated Hospital, Zhejiang University School of Medicine

Last updated